Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej
Strona główna »Aktualności
Dni Kuźni Raciborskiej - Dożynki 2018
13.08.2018 r.

Uwaga zapowiedź Dni Kuźni Raciborskiej i Dożynek! Zapraszamy Państwa 1 i 2 września na Stadion Miejski w Kuźni Raciborskiej, przy ul. Kozielskiej 30.

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji! Wśród gwiazd MONIKA LEWCZUK oraz KABARET MŁODYCH PANÓW!

W tym roku Rodzinny Rajd Rowerowy Szlakiem Pożaru z 1992 r. odbedzie się w SOBOTĘ!

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na FB i oczywiście zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

Pippi Pończoszanka w Kuźni Raciborskiej!!!
25.06.2018 r.

Uwaga, uwaga wszystkie dzieci !!! Nadciąga Pippi Pończoszanka w gronie piratów-akrobatów przemierza całą Polskę. Do kolejnych miejscowości przyjeżdża namiot cyrkowy, w którym spotkamy rudą dziewczynkę z ogromną fantazją i mnóstwem pomysłów. Pippi nie siedzi prosto przy stole, śpi z nogami na poduszce i nie lubi, jak każe jej się coś robić. Jest samodzielna, odważna i silna, ale bardzo tęskni za swoimi rodzicami. Twórcy cyrkowo-muzycznego przedstawienia podejmują temat miejsca dziecka w społeczeństwie, upominają się o jego prawo do indywidualności i o możliwość decydowania o sobie. Jednocześnie chcą przypomnieć dorosłym, jak ważną rolę pełnią oni w procesie kształtowania tożsamości swoich dzieci.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=38&v=jylQcPSZpcc

Nie zwlekaj - odbierz bilet już dzisiaj

WEJŚCIÓWKA DO NAMIOTU CYRKOWEGO JEST DARMOWA ZA POBRANIEM BILETU W MIEJSKIM OŚRODKU KULTURY, SPORTU I REKREACJI W KUŹNI RACIBORSKIEJ - LICZBA MIEJSC OGRANICZONA !!!

Dzień Dziecka !!!
30.05.2018 r.

Już w piątek 01 czerwca 2018 zapraszamy na festyn z okazji Dnia Dziecka.

Mnóstwo atrakcji, słodkości oraz gry i zabawy sportowe dla każdego. Zaczynamy od godziny 13:00  zjazdy linowe, festyn startuje od godziny 15:00. Widzimy się na terenie Szkoły Podstawowej ul. Piaskowa 28.

Kursy Języka Angielskiego
30.05.2018 r.

Zapraszamy serdecznie na zajęcia z języka angielskiego w MOKSIR, poniedziałek godz. 17:30 grupa średnio zaawansowana dorosli, wtorek godz. 18:00 grupa podstawowa dorośli. Zajęcia dla dzieci odbywają się na Świetlicy Wiejskiej na Rudzie w piątki o godz. 18:00. Kontakt: 888 023 315 Zapraszamy !!!

Senioralia !!!
09.05.2018 r.

Uwaga! Odliczamy, już za trzy dni odbędą się II Senioralia! Ponad to Kuźniański Uniwersytet Trzeciego Wieku w tym roku obchodzi swoje 5 urodziny. Będziemy też w tym dniu świętować Rok Rzeki Odry oraz Europejski Dzień Morza.

O godz.16.30 zaczynamy przemarszem spod Szkoły Podstawowej do MOKSiR w towarzystwie Młodzieżowej Orkiestry Dętej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej. O godz. 19.00 w sali widowiskowej MOKSiR seniorzy naszego Teatru Senioralne Forte pokażą program rozrywkowy "Kapitańskie Tango".

Zapraszamy wszystkich do udziału w przemarszu oraz w pozostałych atrakcjach.